Za cca 20-25 rokov bude pracovat generacia dnesnych deti vo veku 0-10 rokov ( cca 55 tis deti v kazdom roku zivota od 0 do 10 rokov) na dnes produktivnu generaciu vo veku 35-45 rokov ( cca 90 tis obcanov v kazdom roku zivota od 35 do 45).
Ake vysoke odvody budu musiet platit aby neklesla vyska dochodku z priebezne financovaneho dochodkoveho systemu?


