Esteze si ako tak vtipny...
Povazujem sa za normalneho, o ziadnej takej dohode neviem a keby som o nej vedel - nesuhlasil by som s nou. Ak budem chciet reagovat na kohokolvek - budem reagovat. Preto diskusia a nie presadzovanie nazorov.
Uff...aj si niekedy rozmyslal nad textami z biblie ( ktore presli starociami roznymi prekladmi) bez toho aby ti niekto povedal o com to je? :-)
Naivna, hlupa teoria...ako sa skupina ludi na jednej katedre rozhodla rozvratit svet...a su ludia co tomu veria :-)
Suhlasim s Hanou Fabry.
A znovu sa divim... keby Kiska nepodporoval vojnu tak by asi ziadna nebola...tak si to myslel tane?
...a samozrejme mas opravnenie hovorit za cely stat...uff
Takze je chyba ze Rusi odisli?...keby tu ich vojska ostali bol by poriadok a blahobyt, ziadna uzera, ziadna krivda?....niekedy sa este stale divim ...
Tie blaboly o uzere tiez s niekym prekonzultuj...tusis aspon v obrysoch co je to uzera?
V Tvojich riadkoch je zloba...
Tie blaboly o uzere tiez s niekym prekonzultuj...tusis aspon v obrysoch co je to uzera?
V Tvojich riadkoch je zloba...
Tvoje predstavy...si s niekym konzultoval?
Ahaaa...tak cim tensia koza tym vacsia pravdepodobnost zblaznenia sa ?
...zase som o nieco mudrejsi :-)
Tak povedz za tych, ktori mate cas - ake nebezpecenstvo hrozi Slovensku?
Tak predsa je to recesia...uz som sa bal, ze to myslis vazne...
Tuto svoju reakciu povazujes za normalnu alebo je to recesia?
Neskor si to precitam ale dopredu viem, ze s Carnogurskym nesuhlasim :-)
Ja to neviem - nezakryvaj svoje nazory alibistickym schovavanim sa za "vsetkymi".
A principialne - to, co povie Janko Carnogursky, je v skutocnosti, vo velkej vacsine - naopak.
Je pravda, ze clovek sa dokaze prevtelovat a ked som bol zena v 17. storoci a mala som pomer s grofom Ludierom (jeho babka pochadzala zo Spisa) tak som jedneho ducha stretla, ale vtedy bol este dobry, volal sa Ivan ale potom, ked som ho stretol v dalsom zivote o cca 100 rokov uz bol zly. Bol som vtedy samuraj a ked som sa pytal Ivana preco je zly tak hovoril nieco o existencionalizme alebo neexistencii ? Je pravda ze po jednom boji ma bolelo ucho tak som isiel do Talianska a kupil som si tam zrkadlo ale bolo tam vela prachu tak som zacal pestovat articoky....
Babka k babce...
Na buduci tyzden zacinam ja podpisovu akciu na dalsie referendum s otazkou
1. Suhlasite s odlukou cirkvi od statu?
...a mam este par dalsich nametov - mozno by sa to dalo riesit aj inak ale ked su to podla Teba smeti...
Odporúčame