Keď sa podarí vyprojektovať čosi, čo je morálne zastarané už pri vyprojektovaní, však aj také nie je vzácnosť, budeme to priebežne stavať a búrať, pekne dokolečka??
Keď sa podarí vyprojektovať čosi, čo je morálne zastarané už pri vyprojektovaní, však aj také nie je vzácnosť, budeme to priebežne stavať a búrať, pekne dokolečka??
Radón je plyn, takže ho asi, pri teplotách vzniku škváry, v nej veľa nezostane. Často sú však problém napríklad ťažké kovy a pod., ktoré až také prchavé určite nie sú.
V predloženej ponuke určite nemusí byť presná špecifikácia, hoci použitého kameniva.
Robiť taký cirkus v celom oficiálnom TRT-e, len na základe tvrdenia dvoch poslancov, je trochu prehnané. Ak sa ich tvrdenie ukáže pravdivé, nech okamžite začnú konať zodpovedné orgány a nech sú zodpovední hoci v najkratšom možnom čase odsúdení za verejné ohrozenie, aj s viacročnými trestami. ale zatiaľ je to len organizovaný humbuk.
Ani Židia nie sú v Palestíne od počiatku sveta, ale keď prišli do Palestíny, najprv vyhnali, prípadne vyvraždili tam predtým žijúce kmene. Pokiaľ ide o moderné dejiny, tak prvé bojové skupiny palestínskych Arabov, organizovali ešte v dobe, keď to bolo mandátne územie GB, práve Briti, lebo neboli schopní udržať v rozumných medziach prisťahovalectvo Židov, organizované po celom svete sionistami. Pokiaľ máš niečo proti označeniu, že sa jednalo o sionistov, tak samotní zosnovatelia a zakladatelia Izraela tvrdili, že sa snažia a neskôr, že tvoria sionistický štát.
Oni sa chcú len dostať na územia, obývané po desiatky generácií ich predkami, prípadne aspoň na tie, ktoré boli OSN, spolu s uznaním Izraela, priznané Palestíncom a o ktoré ich sionisti obrali.
Zaujímavé, popisovať detailne spôsob vraždy človeka, ktorý zatiaľ, nezranený, žije. Pritom Kalousek už žiadal, ako trest pre celé Rusko, bojkot blížiacich sa MS vo futbale, všetkými "demokratickými" štátmi.
Preč sú časy, keď sa tenis hral výlučne v bielom oblečení a s bielou loptičkou. Keď navyše ženy mali povinne sukňu a voľakedy dokonca do pol lýtok. Prečo by dnes nemohla byť tenistka v čiernom a namiesto sukne mať dlhé legíny??
Ich úsilie potopil v prvom rade rozhodca, ktorý nechal bez povšimnutia likvidačný faul na ich najlepšieho hráča.
To sa hovorca prezidentských poradcov chváli, že výber neovplyvňoval, alebo sa sťažuje, že už Sakovej nestojí ani za konzultáciu??
V podstate máš pravdu. Keď sa 70 rokov vytrvalo snažia o genocídu Palestíncov, už im iné nezostáva, len v tom, aj s masívnou podporou USA, pokračovať, alebo ten sionistický štát rozpustiť a rozísť sa zasa po svete.
Však niekde na nadnárodnej úrovni začať treba, pokiaľ má ambície sa tam upaltniť a keď nedostal lukratívnejšiu ponuku... Keď nie je kôň, aj somár je dobrý. Ak by dostal ponuku do NHL, s perspektívou, že bude pravidelne hrať a že ho nestrčia len do farmy, temer určite by dal takej ponuke prednosť.
V rámci stále intenzívnejšie propagovaného šetrenia životného prostredia sa už budú stavať výlučne budovy so životnosťou 20, výnimočne hádam "až" 25 rokov??
V KHL je viac na očiach a teda má väčšiu šancu na zaujímavú zmluvu, ako v Čechách.
Však nech povolí. Hádam si potom aj v bielej chatrči konečne uvedomia, že kráľ je skutočne úplne nahý.
Že by, ostatnom čase takú populárnu, masmediálnu komunikáciu?
Skrátka dobrý anjel a hovorca prezidentských poradcov v jednej osobe, je bez najmenších pochybností vzorovou ukážkou morálnej čistoty "slušných ľudí" na Slovensku.
Ja mám veľmi ďaleko od islamistu, ale mal som pred 51 rokmi na VŠ dvoch spolužiakov z Palestíny a čosi sme aj o tom probléme hovorili. Paradoxne, pokiaľ ide o islam, obaja boli kresťania a tvrdili, že práve kresťanstvo bolo v tej dobe medzi Paletíncami väčšinové náboženstvo a islam len menšinové. Práve správanie sionistov spôsobilo neskorší vývoj, až do dnešných čias.
Práve že je a iný by na jeho mieste odstúpil hneď, ako sa to prevalilo, že nevedel vychovať ani vlastného syna, tak ako má veliť armáde. On však odišiel až keď sa odul na to, že ho nemenovali náčelníkom generálneho štábu.
20 rokov do nej neinvestovali, lebo ju plánovali zrušiť. Teraz zrazu chcú investovať, aj keď, podľa článku, ju majú o 4 roky, po dostavbe Rázsoch, čo je absolútne nereálne, zavrieť.
Odporúčame