Za Nesrovnala sa tá daň z garáží nezníži, ale opäť zvýši. Takže Ivko ti nič nepolepší, pokiaľ nie si jeho človek na magistráte.
Za Nesrovnala sa tá daň z garáží nezníži, ale opäť zvýši. Takže Ivko ti nič nepolepší, pokiaľ nie si jeho človek na magistráte.
Prezraď, kto má v BA štvornásobné platy, na rovnakej pracovnej pozícii, ako hoci v Prešove? Dokonca ani priemer, prípadne medián všetkých platov nie je ani zďaleka štvornásobný. Pritom v BA je podstatne vyšší podiel všelijakých generálnych riaditeľov a prezidentov rôznych spoločností, ktorí výrazne zvyšujú priemer.
Nezabúdaj, že na dvojnásobok plánujú zvýšiť aj daň z garáží. Takže aj za to garážové státie si priplatíš.
Lenže tu to nie je neviditeľná ruka trhu, ale až priveľmi viditeľná ruka megazlodeja Nesrovnala, ktorý musí nakradnúť pre sponzorov a tiež pre seba. Inak by sa nebol tak vehementne nepravdivou reklamou tlačil do primátorského kresla..
Ako si prišiel na genitálny názor, že človek je bohatý, len preto, že býva v Bratislave??? Lebo tie dvojnásobné dane budú platiť všetci, okrem bezdomovcov.
Kroť prosím vášne skôr, než čosi napíšeš. Alebo chceš vari tvrdiť, že recirkulácia výfukových plynov, s následným oxido-redukčným, alebo nesprávne "trojcestným" katalyzátorom, je už vyše 10 rokov štandardom vo výfukoch všetkých vznetových motorov známejších značiek??? Práve preto, že to tak nie je, má dodnes väčšina vznetových motorov len oxidačný katalyzátor, ktorý nielen neznižuje, ale naopak zvyšuje obsah NOx vo výfukových plynoch
Aké sú práva ľudí, ktorí sa nezákonne natlačili na územie cudzieho štátu????
Kaufland používa čosi podobné už dlhší čas pri niektorých výpredajovo zlacnených výrobkoch. Nepomôže to síce sledovať trvanlivosť všetkých výrobkov, ale tie, čo už personál identifikoval, ako výrobky s končiacou zárukou a označil ich, neumožní dopredávať neobmedzenú dobu.
Hlavný problém sú, úradníkmi, neznalými detailne problematiky, od stola, stanovované limity. Nakoľko sú nereálne, obchádzajú sa, či už takýmito podvodmi, alebo nič nehovoriacimi spôsobmi určovania spotreby a produkcie škodlivín. Aj ten 40 násobný rozdiel nemôže byť spôsobený činnosťou, alebo vypnutím režimu obmedzenia exhalátov. To môže byť ťažko viac, ako 50-100%. Hlavný rozdiel je v laboratórnych podmienkach merania exhalátov a ich produkciou v reálnych podmienkach premávky. ďalší problém je, že vznetové motory, z princípu ich činnosti, majú, bez recirkulácie spalín, len oxidačné katalyzátory, ktoré ešte zvyšujú obsah NOx v spalinách, nakoľko väčšinou pracujú s chudobnou zmesou, kým klasické oxido-redukčné katalyzátory vyžadujú stechiometrický pomer paliva a kyslíka..
Lenže v židovskej jazykovej oblasti práve hebrejčina má postavenie latinčiny v liturgii RKC. Jej aktuálny verzia je ivri, kým jidiš je jazyk európskych židov, ktorý má bližšie k nemčine, ako k hebrejčine, alebo aramejčine, ako klasickým židovským jazykom.
Ono je to síce neľudské, ale ešte aj dnešná veda využíva niektoré výsledky Mengeleho pokusov. Vo svojej zvrhlosti robil na väzňoch, popri úplne nezmyselných, aj pokusy, aké by dnes ochrancovia zvierat nedovolili ani na laboratórnych myšiach, ktoré však posunuli ľudské poznanie nemálo dopredu.
Prečo práve jidiš? Takú verziu židovského jazyka izraelskí sionisti neuznávajú ako oficiálny jazyk, aj keď ho používala väčšina prisťahovalcov z Európy. Oni dávajú prednosť ivri, alebo klasickej hebrejčine.
Čo tu robíš ty, keď sú tu samí starí dedovia? Alebo sa tiež cítiš byť starým dedom??
Neviem, aký článok si čítala ty, ale ja som reagoval na vetu: „Vytrvalá neochota prevziať zodpovednosť a prejaviť solidaritu v utečeneckej kríze je v rozpore s našimi hodnotami a politickým presvedčením". v článku, ku ktorému je táto diskusia.
Kto vysvetlí mne, nechápavému, akú zodpovednosť za čosi, čo sme nespôsobili, by malo Slovensko prevziať????
Jasný dôkaz, že štát, aspoň ten slovenský, pod vedením SDKÚ, je zlý vlastník. Ktorý súkromný vlastník by bol predal zahraničnej štátnej firme, fungujúci podnik, hlboko pod cenu????
Problém je, že väčšina ľudí na Slovensku pije trvanlivé "mlieko", ak vôbec voľáke. Takže hoci v Petržalke zostal z dvoch automatov na mlieko len jeden, aj ten bol nedávno temer mesiac odstavený. Jedna náplň automatu je mizerných 20l a ani dvakrát také množstvo za deň nedokázali predať v najväčšom slovenskom sídlisku, s vyše 100 000 trvalo bývajúcimi a minimálne 30 000 dočasne ubytovanými obyvateľmi.
Za tú cenu máš tak akciové nemecké, prípadne poľské maslo. To nemecké samozrejme s českou značkou. Pokiaľ by to bolo Rajo, tak ani nemecké v akcii tak lacno nekúpiš.
Nič si nepletiem. Najprv vyhosťovali do Ameriky. Austrália nasledovala až hodne neskôr, keď boli diaľkové plavby dostatočne zvládnuté..
Podľa mňa by tam mali postaviť radšej pamätník bezdomovcom, ako jednej z vymožeností "slobody" získanej v novembri 1989.
Odporúčame