+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
....nechaj si zájsť chuť , "bastardík"......hehe
....vedca Kotlára dúfam berie zo sebou!!? ...hehe
....nuž, Šimečka odvolaný - tu už nič škriatok nezmôže!!? .....hehe
...tu - zarábajú jedine - kachličkári bonulovci vadalovci a iní rigorózni podvodníci a prepytujem - odborníci.....hehe
...okrem ficooviec už máme na Slovensku aj - kotlárovce....hehe
...klameš ako Fico! ....hehe
...máš plazmidu kotlaris??
...nechaj si zájsť chuť - nácek!! ....hehe
++++++++++++++++++++++++
......to pasuje - to nerieš! Nemáš na to kapacitu a potom - plazmida kotlaris ti to do tej tvojej - 73tej hlavy natlačí !! .....hehe
++++++++++++++++++++++
Odporúčame