.....Semafórovič sobášiaci tým jeho - grgavým hlasom - to by bola iná zábava! ....alebo fraška ....hehe
.....Semafórovič sobášiaci tým jeho - grgavým hlasom - to by bola iná zábava! ....alebo fraška ....hehe
Ačohentizmus ti - nepomôže!!
....píšeš z detskej izby, čoo??!
....no fajne sa tu prezrádzaš - cintuľov kámoš ....hehe
Ačohentizmus ti - nepomôže!!.... hehe
.... tá hnusná progresívna búrka si nedá pokoj!!? ....hehe
....ona je zrejme jankovská = ifigenia spod trenčianskeho hradu....hehe
....fňukyfňuk
.....spodina nechodí do SND....
......to pasuje, veď babky smerokratky im dobrovoľne vyhadzujú igelitky s chechtákmi z okna!!? ...hehe
....hehe ....môže odkukať od Fica!!
Odporúčame