.... pelle už je naporiadku a semafórovičovcov treba pekne udržiavať v hladine dostatočnosti eurochechtákov - lebo - národné "vedecké" inštitúcie so sídlami v hrdzavých plechových garážach čakajú!!? - pardon garáže sú už nahradené vierohodným ministerstvom ....inak sa vládnuť - nebude!! ...hehe

