...... kvalitné lekárenské váhy - máš??! ....hehe
...... kvalitné lekárenské váhy - máš??! ....hehe
.....hehe, aký progresívny príspevok! ...prekvapuješ každým slovom!! ...hehe
.....slabota!! ...bez trhania flajstrov v priamom prenose sa to ani neráta!! ...slabý hérec - náš priemerko!! ....hehe
......kedy na Slovensku politikom záležalo na ľuďoch??!...hehe
...takto nadávať pánovi?!....hehe
...dobre, nácko.....
..."Viktátorko" sa nám rozohňuje!! ...hehe
.....all for cintuľa!! ....hehehehehehe
...no ešteže tak!!
...odborník sa ide prieť s náckom?!!...no, neviem neviem....hehe
...takže teba ráno obúva Taraba! Zaujímavé....hehe
..... podobnosť ani len čisto náhodná!!....hehe
....s tarabou len treba urobiť krátky proces a ignorovať ho! ....s fašúňmi sa - nediskutuje!! ....!!
Odporúčame