....rigorózne h...o, či - h...á......hehe
....rigorózne h...o, či - h...á......hehe
.....ako sa vyjadril dlhodobý ochranca ľudských práv :...."Milé priateľky a priatelia, dobrých správ nie je nikdy dosť. Po novom národnom evanjelistovi Andrejovi, oficiálne ohlásil kandidatúru na prezidenta republiky, ďalší velikán, vocca Marián.
Plány globalistů zhatí, dva cvalíci boubelatí!"..... !!
...ajaj! ....doma bolo rošambó!? ....máčinko Propy si došiel rypnúť do prezidentky ....hehe
....takže Blboško zvesil Che a zavesil - Husáka .....hehehe
...... 8 VÚC úradov, ministerstvo, zdravotné poisťovne = tisícky zamestnancov!!?? ....ale lekárov si máme hľadať sami! ....hehe
..."normálny" ľudskýplagiodpadsprostátupábagandža!!.... hehe
.... šak sa realizuj! ...vyrob si transparent a hajde na námestie..... hehe
...sami tomu neveria!! ....hehe
.....traja králi nesú dary .....len ktovie, dokedy.....hehe.....https://img.projektn.sk/wp-static/2024/01/N0…
...zverejnia! ..... všetko sa deje v medziach zákonov - pche.....
....smerokratky....
....traja králi pri hrobe čiernej diery.....hehehehehe
Odporúčame