..... oblečenie na audienciu u pápeža je - predpísané!...prezidentka sa neobliekla svojvoľne! A to "ostatné" nie si schopný pochopiť! Zrejme ťa tvoja švankeska drží nakrátko a tak si vybíjaš zlosť a energiu - na prezidentke!!? ....!!
..... oblečenie na audienciu u pápeža je - predpísané!...prezidentka sa neobliekla svojvoľne! A to "ostatné" nie si schopný pochopiť! Zrejme ťa tvoja švankeska drží nakrátko a tak si vybíjaš zlosť a energiu - na prezidentke!!? ....!!
...potratár taraba.....záborskej pobočník.....
..... fico má vlastné - Široké spôsoby bašovania!!? ....hehe
..... poukazujem na tú - vyhrážku!!...vyhráža sa, ale sám druhých - uráža....!!
.... fuj, ten nazismrad cítiť aj cez obrazovku ....hehe
..... ovčiansky tribunál v plnej paráde....hehe .... A Blboška nebolo vidieť ..... to je smola
..... všetko je tak, ako má byť! .... premiér Ódor je ten správny reprezentant Slovenska na samite!! .....hehe
++++++++++++++++
...pre "veľký úspech" zas a znova....hehe
...presne tak! Krčmové kydy - ako aj celá sprostonárodná nihilistická svoloč!! ...hehe
...čo? Kde? ....v Očovej??! ....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++
..... lebo 34 rokov tu vládne "progresívne blato"....hehehe
..... ačohentizmus nám nepomôže! .... lenže táto krajina nepozná iné, len - z blata do kaluže!! ....žiaľ!
...sns trvá na nominácii, lebo v tom ansámbli nemá na vymenovanie nikoho príčetného!!? ...hehe
....ani nie!....na tieto účely tam ostáva primitívka z tv slovan - zrejme.... hehe
Odporúčame