.....zdieľam na stopercent!!...ešteže ju máme!!...!!
.....zdieľam na stopercent!!...ešteže ju máme!!...!!
....konečne niečo pre Blboška!! ...hehe
....no konečne niečo pre - Blboška! ....hehe
...šak ty si jasný príklad!...viditeľne namiesto tabletiek hlceš tablety....hehe
...a nehovoriac o tom, že treba vytvoriť - ministestvo na rozdávanie tabletov- najlepšie pre nejakého blboška alebo nácka!!? .. hehe
+++++++++++++
....SNS .....sprostonárodná nihilistická svoloč .....hehe
...huliak je troška horší vtip, ako bol testovičov ansámbeľ...hehe
....bingo! ....popri Otomtomovom cirkuse už môžu "vládnuť" aj kreatúry z Ovčianskeho tribunálu ....hehe
....ačohentizmus ti ide jednaradosť!....nanič história sa nemá opakovať !!...!!
...súhlas...botoxu je tu až príliš..... hehe
....nácko huliak - minister?!!...žiaden nácek tu nebude riadiť - nič!!....!!
++++++++++++++
.... ano, aj na Wolovinách písali!! ...hehe
Transparentný účet
10.10.2023
Obec Ďapalovce zriadila transparentný účet, na ktorý môžte poslať pomoc pre občanov postihnutých zemetrasením.
IBAN SK62 0200 0000 0048 6257 5754
....Paškova rodina ide od nového roku financovať nemocnice na východnom Slovensku !! ....!!
......juchúúú! ....tetky Anky nastúpené - bašovanie na Široký spôsob začína!! .....hehe
Odporúčame