...mvv "sector"....."nezavysly" odbornycy z trnavi...hehehehehehe
...mvv "sector"....."nezavysly" odbornycy z trnavi...hehehehehehe
...no vida- dvojmo reaguješ!!... ty si celá- lysohlávka!!,.... hehe
....ktovie aký brloh vytvoria Blboškovi....hehe
.... fasisticke spiny - si presne pomenoval Kapitáňov ansámbeľ....hehehehe
..... no zbohom! ...hotový ovčiansky tribunál tu bude vládnuť ...hehe
...... PETÍCIA proti plíživej fašizácii Slovenska: https://www.peticie.com/otvoreny_list_nr_sr_…
.....kúrňa docentko, už nepi!!...hehe
..... a Blboškovi nič? ...žiadne ministerstvo??!! ...hehe
.... kádéhácka pliaga sa tu nejako moc - rozdrapuje!!? ....hehe
...nový čas - pche!! ....kto by to čítal??! ....!!
...vyriešená vec! Nastúpi Fico, sprdne regulátora na tri doby- ako onehdá Holjenčíka, rozdriape faktúru v priamom prenose a hotovo!!?.... hehe
..... nácko huliak - minister??! ...žiadny nácek tu nesmie riadiť nič!! ...!!
...neexistuje! ..."oni" sú iní!! ....oni to tak nemyslia ...hehe .... TO - je iné!!? ....
....ale fuj! ....toto urobiť snobke, prepytujem - socialistke - Beňovej ??! ....hehe
Odporúčame