.....on sa sem, chudáčik, chodí vybúriť, keďže doma ho ktovieaká švankeska celé dni sekíruje..... ....akékoľvek ženy na akýchkoľvek pozíciách dostanú - naložené od machra "prekvapeného" .....hehe
.....on sa sem, chudáčik, chodí vybúriť, keďže doma ho ktovieaká švankeska celé dni sekíruje..... ....akékoľvek ženy na akýchkoľvek pozíciách dostanú - naložené od machra "prekvapeného" .....hehe
....čeho??! ....hehe
..... nuž vrátiť by sa mohli, ale len z dôvodu - vykydaných kydov ficokyda na sneme ....hehe
...presne! ....demokracia sa predsa - vyvíja ....
....čiže pre teba .....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++
..... šmárjajózef, stále len - hrozí!!? ....hehe
....áno prosímpekne, v METRO sme zažili, ako týpek kupuje - cikacie bábiky+ mandarínky v konzerve - na pôžičku!!? .....hehe
...hehe ....kmásanie faktúr vpriamom prenose nebude??!....
....hlboká myšlienka! .....hehe
.... márnosť, to je ako citátik z pamätníčka - aké si len "rozcytlyvené"....hehe
....aňo! ...ja môžem aj zato, že hitler vojnu prehral .....hehe
.... v pohodééé!...tak ako zmarili štrajk železničiarov v 2003-ťom predbežným opatrením súdu a potom vysvitlo, že sudkyňa sa - pomýlila??!! .....hehe
....parlament "mimoriadne" rokuje o - veciach potrebných....hehe
Odporúčame