.... Viktor Nižňanský..... tak to je ten, vďaka ktorému tu máme poslancov a úradníkov - nabohaajtroška....hehe ...... Odišiel odborný lekár na dôchodok? VÚC- byrokrati nájdu promptne iného.....Alebo aj nie, lebo úradníkov je dostatok a stále ich pribúda - zato lekárov a iných potrebných profesií niet - aj zásluhou prepytujem - REFORMY ..... hehe


