....sadne si do poslaneckej lavice?....ako zbabelec Sulík?!....hehe
....sadne si do poslaneckej lavice?....ako zbabelec Sulík?!....hehe
..... liberáli ťa žerú?! ...ale to je veľmi dobre, ba priam výborne....hehe
..... v utorok pokračovanie inkvizítorského preslovu plg zph matoviča .....hehe
....no, mohol si radšej hrach o stenu pohádzať ...
....zlaté si, nevieš, kam z konopí.....hehe
.... usvedčení zvrhlí farári sú - liberáli?! ..... máš vtom magľajz....hehe
....salamandrahandrasandra ...ámentma....hehe
....dezolátiki sa správajú, ako hen - na ulici .....hehe
....šmárjajózef - aj Otomtom sa tam prichometlil .....hehe
....fajné komentáre ....hehe ....Peter Emro
Kolko dnes vyplaca Ficko ? 20eur ako obycajne ?
....ovčiansky tribunál vo vytržení ....hehe ..... https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3…
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...šmárjajózef, to zas bude nejaký - bigoťák .....hehe
...plagiátori sekjuritidocenti skrachovaní tenisti a podobné kapacity si zaslúžia bakšiše .....hehe
...áno, pán docent..... hehe
Odporúčame