..... bingo bingo BINGO ....
... to je úroveň - ynteligenta z dvomi VŠ??! hehehe
.... 17.11. - vybuchneš?! .....hehehe
...... dobre hovoríš! ...až mi je to čudnô, hehehe
....zelené gumy?! ..... tak potom niet divu! hehe.......
.... áno! ...."popripade smrt" mi - preplatia....hehehe
https://az247.cz/nejvetsi-ohnisko-koronaviru… ..... na Slovensku detto .....hehehe
...no, ale ty si zato iný - ingenier!? ....ty si zrejme tlačový referent ovčianskeho tribunálu...... hehehe
....nová aktivita ovčianskeho tribunálu !? hehehe.....
....nó, pani prezidentka ani nemusela jazdiť na samit!? .... kúriť nebudeme, svietiť nebudeme - náš príspevok pre klímu je priam svetový ......hehehehe
....ten fico je hotový básnik ....hehe
..... chrípôčkový kecal ovčianskeho tribunálu - kecia ......hehehe
Odporúčame