.... miňko ťa vyšmaril z kulturkydov, čoooo?!....nuž ale zato nemusíš otravovať blivajzmi na serióznom mediu ..... hehe
....nenamáhaj sa fašúnik! .... tu ti o to nik - nestojí! Daj si liečiky a nohy do tepla...hehe
..... :-D))))))))))))))))))))))))
....ale najprv treba fajnú silnú "pilulku na hlavu" - Záborskej aj s ansámbľom - povinne!! .....hehe
...futbal!? ...pche .....
...kľud kvetka! ....chce to liečiky a nohy dotepla....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
...čo je?! Čo sa deje - už je MDŽ ??! .....hehe
.....jáááj, tak tie futbalové hoviadka fasujú tvoju "mnamku" už dobrých pár desiatok rokov!?? hehe .....
...ešte wolovinybezofiny si k tým kydom zabudol nazdieľať!? hehehe ..............
...on sám nevie, chúďa..... ide si tie miňkovskobromexinové kúsky a to mu stačí k životu!? ...hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
....ahá! ...pre veľký "úspech" zas a znova ......hehe
https://az247.cz/odpurkyne-ockovani-zaluje-n… .........hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
https://az247.cz/odpurkyne-ockovani-zaluje-n… .....................hehehe
....sa "poučili" a SMERácku transparentnosť pozdvihli na - vesmírnu úroveň...hehehe
Odporúčame