....neskoróóó! ....neskoro.....
....márnosť, republika plná "paneurópskych" judrákov, docentov či ingenierov a neporadia si s nejakým dodávateľom?! ....hehe
.... Zeman už načisto - skončil medzi "normálnymi" zdravými ľuďmi , hehe.... Sám si to "naordinoval" .....https://www.vozickar.info/zeman-na-voziku/
....na Slovensku hrozí plagiátorom - teplý flek vo vláde či nrsr ......hehe
...aachtung hovadina" - zaujímavé meno a priezvisko..... hehehe
....na začiatok by mohol rozdriapať faktúru v priamom prenose ......hehehe
....pred spaním si ešte poplačú na "ovčianskom tribunále" .....hehehe
...."vagcina" hehe .... to je podľa vzoru - kotleba ......hehehe
....asi preto, že bohvieaký švankes máš celé dni doma na očiach, tak aspoň na Pravde sa fajne - odreaguješ od jedu !!? ....hehehehe
Odporúčame