.....keby ľudstvo pochopilo "úlohu, ktorú pred nás stavia príroda", tak by sa naďalej "hralo ako v MŠ", lenže ono ju - nepochopilo, preto žije - živorí - takto! Uprostred chorôb, neporozumenia, vojen, prírodných katastrof..... Nedávam tomu šancu, že niekedy - odhalí zmysel .......


