... neskutočná šaškáreň , toto ! Do volieb sa budú predháňať a trapošiť, kto je väčší boss - judráci s pinokiovskými raťafákmi ....:-/
... neskutočná šaškáreň , toto ! Do volieb sa budú predháňať a trapošiť, kto je väčší boss - judráci s pinokiovskými raťafákmi ....:-/
....diletant Plagi ani nevie, o čo kráča, hehe .... Hlavne že bľabot dôležitý ako päťhaliernik v banke ... :-/
.... Niééé, Plagi nie ! A teraz si bude nárokovať vedľa stožiara - tabuľku z vytesaným "príspevkom" .... :-/
.... mudry jak radio ...
.... to bol súdružský pozdrav Odrbkovi Plaginkovi - aby mal radosť.... On sa vie tak pekne radovať, hehe .... :-/
.... len aby z neho nebolo po voľbách také - malilinké - bobenko, hehe ..... :-)
.... jasné, že sa" s tým dá žiť" - s tým videom určite, lebo skutočnosť je ešte - lepšejšia, hehehe ... :-p
... tak sa zdá, že SNStraky urobia čokoľvek, len aby sa dostali k "svojim" miliónom, ktoré im /zatiaľ/ zatrhol Pelle. hehe .... :-/
... otomtom plagiátor "odborný podklad" pre svoje slová hľadať veru nemusí ... Diletanti blafujú z presvedčenia - odbornosť im je na príťaž, hehe .... :-/
...bol SMERák , dokiaľ fasoval ťažké bakšiše v tv pod dozorom súdr Jariabka, hehe .... Raz to prepuknúť muselo a bolo - po súdružstve .... :-P
... proste GÉNIUS - tento náš Otomtom, hehe ....:-(
+++++++++++++++++++++++++++++++
.... neexistuje! To by pán bývalý priemer nikdy nedopustili .... Oni aj keď, náhodou, nebudú vládnuť, tak budú sociálne pakle vyplácať zo svojho ! - teda MDŽáčkam naisto !!? hehe .... :-p
... Pelle bude jednotkou" - ale za akú cenu ?! Keď si potom pán bývalý priemer Fico od jedu uľavuje v sakristii nrsr na margo - neSMERákov .... hehe
... "biomatka" môže byť so sebou nadmieru spokojná .... :-/
.... kchi kchi..... Ale aké prekvapenie...... :-/
Odporúčame