.... jáj, asi tak za - 10 rokov ?! hehe ... :-/
.... jáj, asi tak za - 10 rokov ?! hehe ... :-/
.... kchi kchi ... :-(
..... termín "extrémny liberalizmus" nie je nezmysel - pre Plagiho ! On to vymyslel a použil vo svojej slávnej rigorózke, hehe .... :-D
... neexistuje! MDŽáčky vám vysvetlia podstatu tohto nášho - ficozázraku, hehe .... :-/
... tak to si bol ty - ten jeden pískajúci primitív, hehe .... :-/
.... ale to pasuje! Treba sa chvíľu tváriť nadšene a ekologicky a až keď sa chytráci nabalia, potom sa svet vráti k nafte, hehe ... :-p
... nože - daj ....
....a teraz máš úžasnú príležitosť sa tie chýbajúce "zmienky" - doučiť ! ....
.... spolupráca nebude, lebo nejde - o vec, ide - o válovy !? ... :-/
... sluha Lárč už rečnil ?! ... :-/
.... účasťou kreatúry plagi otomtom je tento sviatok nechutne dehonestovaný ..... :-/
.... sa teším na "hrdý odborný a slušný" prejav Plagiho Otomtoma, hehe ..... :-D
..... takôto nastopro píšu ingenier Uhrík vo svojom šľabikári, hehe .... :-/
... feudalizmus šuvix, hehe ... :-D :-/
... to je extrašpeciál správa ! Čáky ani Naď už viac nebudú vyciciavať verejné chechtáky Slovákov, hehe .... :-D
..... šak - také isté sú aj jeho vyjadrenia! Len - slovíčka a slovíčka .... SMER ho očividne veľa - nenaučil !?? ....:-/
... óó - aká to veľkorysosť od - odmrazencov .... :-p
.... nehorázne, nechutné, mafiánske spôsoby týchto zlodejov naberajú čoraz obludnejšie rozmery a stále je všetko OK a nik nie je za nič - zodpovedný .... V tomto štáte, ako vidno, nepomáha ani toľko ospevovaná výmena generácií, lebo aj tí mladší a mladí si osvojujú fakt, že z verejného krv netečie !? ... :-/
.... wau, rešpekt a obdiv! Dajte vedieť, dokedy jej nadšenie vydrží .... :-)
Odporúčame