.... josif visarionovič sulík si si potvrdil svoj - kult !? hehe .... :-/
.... josif visarionovič sulík si si potvrdil svoj - kult !? hehe .... :-/
.... diletantka a klamárka papagájuje dookola tie svoje naučené kudrlinky, ale o praxi nevie ani trt... Učitelia a rodičia, ktorým záleží na úrovni vzdelávania, tak musia riešiť problémy - 30 rokov po nežnej nevídané, prakticky - nakolene !!? ... :-/
... "v súlade s platnými zákonmi" ... to bude fajné harakiri, hehe ... :-/
... vyjadrenia pána bývalého priemera celkom fajne vysvetľujú konanie sociálnych úradov v mnohých veciach a prípadoch - pozitívnej diskriminácie - čo tiež národ bežne registruje, ale nemôže tým pohnúť a ešte to aj musí - platiť !! hehe .... :-(
.... trošku ho preliečia a pustia medzi ľudí .... V takom Bonaparte by mohol byť fajný - detenčný ústav, hehe .... :-/
.... jednoznačne - Ľuboškóó Blaha - líder volieb SMERu - sociálnoextrémistickej demokracie, hehe .... :-/
... videjko nemá chybu! Ako - z TELECVOKINGU, hehe .... :-D :-P
.... absolútne BINGO ! Prejavom extrémizmu je aj fakt, že odsúdený poslanec vyfásne - odstupné, ale poslanci sa tým - zabudli zaoberať ??!! .... :-/
... ná, tak už je jasné, prečo poslanci - odmrazenci sedia v Bratislave, hehe .... :-/
... že - opravíme za vlastné - extrémista Gajdoš ide zarábať vlastnými rukami ??! hehe .... :-/
.... krásne článočky, glosy, vždy pravdivé a - poukazujúce na "neduhy" !? A to by bolo asi tak - všetko .... V tejto republike sa extrémizmu darí neuveriteľne, a to nielen tomu fašúňskemu .... Extrémne a bezbrehé míňanie verejných prostriedkov na "hračičky" volených zástupcov = EXTRÉMIZMUS najvyššieho rangu ... :-/
... Solymos ?! To je ten srandista z MŽP ?! ... :-P
... a kto v tomto štáte - nečelí ??! hehe ... :-D
.... pomaly a isto sa - vyfarbujú - maznáci a maznáčky, hehe .... :-D :-/
...že neprebehla odborná diskusia ?! Prebehla - vo "vlastnej hlave" - presne tak ako vždy, neodborne diletantsky a populisticky .... :-/
.... jáj, asi tak za - 10 rokov ?! hehe ... :-/
Odporúčame