... takým - MDŽáčkam - môže sociologička aj rohom trúbiť ! hehe ... :-/
... takým - MDŽáčkam - môže sociologička aj rohom trúbiť ! hehe ... :-/
... ale ale, aké silné slová! Dnes predsa každý vie, že lži sú len - alternatívne fakty - ktoré sa buď potvrdia, alebo - nepotvrdia, hehe ... :-/
...,. šváčko Kočner je len taká malá okrajová vzorečka "vládcov" na Zemi, so životným krédom - po nás potopa - a to doslova ! Nezáleží na ľuďoch - nezáleží na ničom ! Dôležitý je preňho len a len jeho blahobyt a všetko čo s tým súvisí ! ... :-/
... PLG. Otomtom si to za klobúk nastrčí, on podá sťažnosť - ruským prireľom, hehe ... :-/
.... a - zatĺkať zatĺkať a zatĺkať !!! - aj Kali to tak skúšal, ale nevydržal to - slabá nátura ! Už sa radšej "venuje rodine", hehe ... :-/
... no a čo že - neštandardná !? Hlavne, že Plagi si to "užíva a cíti sa dobre" .... :-O :-/
.... pokiaľ sa ľudia správajú k Zemi a k sebe navzájom - TAKTO! súčasne - radšej nech sa ku žiadnemu vesmírnemu telesu - nepribližujú ... :-/
... hehe, u nás sa dá niečo v nemocnici - náhle ??! Urgentne sme na urgente boli prvý raz a - nedovyšetrovali, čo bolo - urgentné ! Nedalo sa - vraj ! A tak "urgentne" čakáme tretí týždeň na - MRI ... :-(
.... zmatečnej sa dovčuľ darilo vlastným telom chrániť zlodejov, ale keby si trochu poplakala ako onehdá, Pelleho by možno - obmäkčila, hehe ... :-/
... no to je koniec! Ďalšia kríza - kto bude robiť precedu ús, hehe ... :-/
... musím uznať, že tento štát je vysoko - sociálny, hehehe ...
.... doba kešu neskončila, ako tvrdil Kali, hehe ... :-/
....kto len naňho asi - naraFicil , hehe ... :-/
... fandím, podporujem, volím Zuzanu Čaputovú ! ... :-)
... to je malý nepatrný detail pre byrokratov živiacich sa peniazmi - pracujúcich ! Oni si na nezmyselné inkasovanie vymyslia - niečo nové ... :-/
... Ficko Tomáš, hehe ... klame , manipuluje, osočuje ... Toť - zástupca národa ... :-/
... absolútne BINGO !!! ... :-D :-/
Odporúčame