.... BINGO BINGO BINGO :-D
... dobre hovorí ! Až mi je to - čudnô ?!! ... Už je v eufórii z nového džobu ! Depkovú súmračnú vymení za - snobský vežiak, hehe ... :-D :-/
.... žiaden čud !? Táto krajina je - jedna obrovská skládka odpadu ! Tisíce úradníkov na neviemkoľkých úrovniach úradov - prepytujem - životného prostredia si tu len tak lebedia, presne podľa príkladu odmrazencov z nrsr !? A 30 rokov po nežnej - žiaden pokrok či náznak nejakej - práce .... Samozrejme, česť malilinkým" výnimkám .... :-/
..... plné úrady byrokratov - Maznákov !? Kto sa odváži urobiť - poriadky ?! Ficojadro rieši len "dôlezité" dvojaké potraviny !? Na inšie si - netrúfne .... hehe ... :-/
... ty - a kresťan ?! Veď máš spôsoby Maznákov z nrsr aspol. , hehe ... :-p
.... dostal "popapuli" a vypadol zo záberu, hehe ... :-p
... neutralita ála Kpt. Plagi - s Putinom na večné veky a nikdy inak!, hehehe ... :-/
.... a načo ?! Zas tam len natlačia ďalšieho - maznáka, hehe ... :-/
.... áno - ako v susedstve - stará pani umrela v kresle a spolu s opatrovateľkou čakali na obhliadajúceho lekára takmer - celý deň ??! ... :-(
Odporúčame