ja jednej starane je to logické, že zväz chce mať zo zmlúv peniaze. Ináč z čoho by financoval mládež a ostatných športovcov ? Aj Fialkove doteraz stáli zväz určite oveľa viac peňazí ako zarobili na nejakých zmluvách a zväz do nich investoval nemalé peniaze. Teraz keď sa im trochu začalo dariť je načase niečo aj splatiť zväzu , ale to asi už sa im nechce. Ak by zohnali sponzorov ten by mal ísť cez zväz a potom určite by im zväz povolil nejaké reklamy ich sponzorov ale nejaké percentá by si určite zobal a tu je ten pes zakopaný. Ak som mladý a ešte nie slávny tak je zväz dobrý , ale keď sa už niekam dopracujem, tak najradšej by som sa na zväz vys..ral, lebo je mu na obtiaž.

