ha-ha, kto patrí do basy by mali rozhodovať iba súdy a nie aktivisti, ulica a ani generálny prokurátor. Ten by mal iba usmerniť prácu svojich prokurátorov ale ak sudca raz vyniesol nejaký rozsudok, tak generálny prokurátor by ho nemal možnosť meniť. To sme kde ako v nejakom cárskom Rusku, kde jeden človek rozhoduje kto bude v base a kto nie ?

