presne tak , viď Chorvársko. Tam som nikde nevidel aby niekto ťahal prázdne plastové fľaše alebo plechovky do obchodu. Prosto to hodili do kontajneru a potom chodili zberači, ktorí sa prehrabovali po smetiakoch. To chceme aj na Slovensku ? Už teraz je bordel okolo smetiakov a potom bude ešte väčší , keď zberači sa budú prehrabávať v kontajneroch a polovicu kontajneru vyhádžu von a určite za sebou nepopracú. Ja teraz doma triedim plastové fľaše a plechovky a raz za mesiac pozbierané veci smetiaci zoberú. Určite sa nebudem trepať s vrecom niekde na zberný dvor aby som tie veci odovzdal a zarobil nejakých pár € , keď mi ti nevráti ani náklady na benzín a stratu času. Tak to proste budem hádzať do odpadu....

