nuž za peniaze ktorá má, nie je problém sa každý deň otŕčať v telke a tlačiť ľuďom kaleráby do hlavy. Bol by som zvedavý čí by on za nejakých 25 € ročne, ako platili poniektorí za garáže a chatky, chodil raz ročne robiť odpočet elektromera , raz ročne jeho revíziu a min raz za 8 rokov by zo svojho vymenil elektromer a to je jedno či má napálených 100 kWh alebo 100 000 kWh za celý čas. Tie prípojky boli dotované nami ostatnými ale to už Matovič v tej svojej gebuli nikdy nepochopí a ten rozdiel sme zacvakali ostatní. Ja som mal garáž a aj chatku na záhrade a elektinu som tam nepotreboval, tj ak im je to veľa tak nech sa odhlásia a ušetria ešte aj tých 25 €...

