no nevieš ako by to dopadlo, keby v 68 neprišli Rusi a spol. Možno by si tu nebol a ani možno 10 000 ďalších. Západ by sa tu napaskoval aj s americkou armádou a mnohým našim by sa to určite nepáčilo a keby sa potom zamontovali do toho aj Rusi , tak hotová apokalypsa u nás by bola na svete a nezomrelo by možno nejakých 100 ľudí ale možno aj 10 000 by bolo málo....

