debilnejší článok som už dávno nečítal, autor by si zaslúžil nobelovú cenu za debilitu. Pomiešal všetko dokopy, hrušky z jablkami. Slovensko má vraj najvyššie náklady práce a preto zarobia ľudia vraj až o 100 € menej ako v Čechách. Nie je to preto, že v Čechách sú vyššie mzdy ? Odvody v Čechách sú percentuálne také aké u nás, tak ako je to možné ? Z vyššej mzdy sú väčšie aj odvody tak ako môže byť cena práce u nás vyššia ako v Čechách , alebo v Rakúsku ak je tam priemerná mzda napr. 2000 € tak aj keby odvody boli 0 percent a 0 € tak aj tak sú náklady práce 2x vyššie ako u nás, kde y 800 e v hrubom aj keď pripočítame 32 perecent odvodov tak sa dostaneme horho ťažko nad 1000 €....

