Mená zodpovedných za tragédiu MH17 sa čakajú koncom roka
tá správa pripomína Hitlerovú propagandu, že 100 krát opakovaná lož sa považuje za pravdu.
Stačí si položiť iba základné otázky na ktoré správa vôbec nereagovala:
- prečo lietadlo sa odklonilo skoro 200 km od kurzu a kto ho tam posla ?
- prečo nie sú zverejnené zvukové záznamy medzi pilotmi a riadiacou vežou v Kijeve ? Ukrajina ich odmietla vydať s tým, že sú vraj tajné .
- prečo vyšetrovatelia nepožiadali o referenčné zložky striel BUK výrobcu ? Ako môžu tvrdiť , že je to BUK ak nemajú s čím porovnať trosky ?
- ako môže BUK prísť z územia Ruska na Ukrajinu za pár minút za ktorý preletí lietadlo z Kijeva nad povstalecké územie, ešte k tomu zaujať palebné postavenie , ak má BUK dostrel max 50 km ?
Zvyšok správy je všetko hypotetická úvaha, počuli sme nejaké odposluchy, informácie z internetu a pod. Podľa tejto logiky ak by vyšetrovali pád amerických dvojičiek, tak už celá CIA na cele s prezidentom sedí dávno v base....