a Lintner a spol. načo myslía ? Na slovenský hokej, tak to zabudni. Ináč SZĽH má veľmi malý vplyv na rozvoj hokeja, môže tak metodicky usmerniť trénerov a to je všetko. Aj teraz platí trénerov žiakov a dorastencov a určite viac nedá lebo nemá z čoho. Pokým slovenské celebrity a veľkopodnikatelia ( česť výnimkám ) ,budú radšej ulievať svoje peniaze do daňových rajov a nie do rozvoja športu tak u nás to pôjde stále iba dolu vodou...

