presne naopak. Všetko sa to posúva do stratena a nakoniec to bude termín 2100, len aby sa to nezaviedlo. Veď ten bordel vyhovuje všetkým poskytovateľom zdravotnej starostlivosti, v kalných vodách sa najlepšie ryžuje a zdravotnícka loby zaúradovala, veď kto by chcel aby nejaký pacient si kontroloval, aké lieky od koho a za koľko dostáva, koľko stojí jeho ošetrenie , nejaká hospitalizácia alebo nejaký zákrok ?
Nejaká obava k našim vraj životom , to je iba alibizmus. Kto chce sa k údajom dostane aj teraz a oveľa ľahšie a mnohí si osobné informácie nevážia a sami ich vešajú na rôzne sociálne siete. Ak by si teraz chcel zabrániť úniku svojich osobných informácií, tak by si sa musel odšťahovať na nejaký pustý ostrov, bez prístupy na internet , bez účtu v banke, bez zdravotnej a sociálnej starostlivosti, bez občianstva a pod.

