Všetky také dotácie by som okamžite zrušil.
Už som písal predtým, že všetky tie dotácie sú pre firmy a nie pre občana. Ten na tom zarobí veľké guľové a to mám z vlastnej skúsenosti, keď som chcel zatepliť dom. Keď som si vypočítal koľko chcela firma s projektom, certifikátom, auditom a neviem akým papierom a keď som si odpočítal dotáciu štátu, tak som sa dostal na takú sumu akú som nakoniec zaplatil firme bez dotácie. a mal som to podstatne rýchlejšie. Ak som niečo chcel zmeniť, tak som to poriešil na miesta za pár minút.
Je to presne tak ako štát niekdy poskytoval dotácie k úrokom na hypotéku a to mám tiež z vlastnej skúsenosti. Dostal som 5 percentnú dotáciu ale banka mi naparila 9 percentný úrok , takže som reálne mal 4 percentá, pričom vtedy banky poskytovali hypotéky tesne nad 5 percentami, takže z mojej 5 percentnej dotácie si banka zobrala skoro 4 percentá. Keď som sa sťažoval v banke tak ma so sťažnosťou poslali na " lampáreň "....

