Šimkovičová že dehonestuje menšiny????? Tým, že im zatrhla financie na ich úchylnosti ako Dúhový príde??? Veď im nikto nezakazuje chodiť v tangáčoch na námestia, ale nech tam chodia za darmo alebo si to samy platia. Keď môžu rodičia platiť deťom za krúžky tak nech si uchyláci platia svoje vystúpenia!!!

