Dúfam, že sa prešetria aj nákupy testov a vakcín, teraz ideme vyhodiť do koša vakcíny za 62 miliónov €, kto za to bude niesť zodpovednosť???? Dnes už v média vo VB píšu o tom , aké zdravotné problémy majú deti z nosenia rúškov, a u nás museli ľudia nosiť rúška aj vonku, kde sa mali otužovať a nadýchať čerstvého vzduchu? pod digistorom?

