Takže vagabundi Čurilovci sa idú chrániť, ŠP im dala štatút chráneného svedka!!!! aby nemohli byť stíhaní? či odvolaní? No neviem, veď žaloba už je na súde a podľa zákona o policajtoch, trestne stíhaný policajt MUSÍ byť odvolaný až do doby , kedy sa jeho prípad ukončí!!!


