Čo tu bedákate či tu bude s Hlasom a ZA ľudí vám nevadí? A strana Demokrati i rok ani nebudeme vedieť že tu bola!!! Bol to výmysel Matoviča myslel, že takto naberú dvakrát toľko voličov ako Hlas a Smer, ale nevyšlo im to o tom píšte a nie čo bude s Hlasom o rok!!!

