Vy dvaja Zaax a bilak bilak ste ako dvojčatá tak perne si hrkútate, Fico sa nebojí chudáka Makaru, čo by tam dnes robil? Všetci by iba skákali prečo Taraba, prečo Huliak a treba mu to? Ja sa teším, že konečne tam budú riadne vyštudovaní ľudia a nie s kúpenými
diplommii ako Sulík, Groling, Kollár, Budaj, myslím si žekaždý nominatn bude lepší ako Remišová a Matovič. To si falt nepamätáte čo stvárali 3,5 roka?

