To určite, je tam z VšZP , ktorý dostal poisťovňu do straty vyše 100 miliónov, je tam človek z MF , ktoré dostali štát do straty 70 milard!!! Je tam Spišiak, ktorého voľakedy naháňal Interpol za kšefty s mafiou. Toto sú vaši odborníci z PS. Boh ochraňuj Slovensko pred PS, zachráňme deti pred úchylnostiami ktoré chcú vtláčať do deti už od škôlok, zachráňme deti, ktoré chcú dať deti na adopciu uchylákom čo môžu byť aj pedifili!!!

