Jasné Súmračná kradla lebo to povedal Matovič, on nekradol, keď dal za 55 miliónov € nakúpiť testy cez svojho známeho, on nekradol keď nakúpili vakcíny , z ktorých 5 miliónov vyhodili do smeti, pretože boli expirované, oni nekradli, keď Kollár Dialničnú spoločnosť presťahoval zo štátnej budovy do súkromnej ktorá patrí jednej z jeho konkubín, oni nekradli, keď si Kollár z ministerstva sociálnych vecí kazdý mesiac posiela 200 000€ do súkromného Fan radia. A Dubaj a 1 milón nezúčtovaných nákladov, dúfam, že Fico príde k moci a zloží vládu , ktorá bude aj tieto vecfo prečetrovať!!!


