Veď to keď roky Ozrael masakroval Palestínčanov tak boli všetci ticho , obsadzovali územia, ktoré podľa medzinárodných dohôd patrili Palestínčanom, ale teraz zrazu keď sa vzbúrili tak je zle? A kde ste boli všetci keď židia zabíjali Palestínčanov? Asi ako na Donbase, keď Ukrajinco zabíjali obyvateľov Donbasu tak všetci boli slepí!!!


