áno bolo ich zopár desiatok, ale hneď boli na hraniciach preverovaní a tí čo neboli z vojnových miest tak ich nepustili. A potom boli ubytovaní v Gabčíkove a v Humennom. A hlavne tí ktorí dostali povolenie museli prejsť zdravotnou prehliadkou, nie ako títo. Podľa mňa je to organizované so súhlasom tejto vlády a Čaputovej.


