Všetko nasvedčuje tomu, že zas ako v 1941 USA potrebujú využiť užitočného idiota ako bol Hitler, teraz Zelenský na obsadenie Ruska, ktoré je bohaté na nerastné suroviny a je im jedno či bude vojna v Európe. A preto sa ako mor rozpína v Európe fašizmus, sú dosadení do vedenia štátov ich lokaji, ktorí v tichosti "bojujú" za fašizmus!!!!! Viď Zelenský, Čaputová, Fiala, Duda, Čaputová preto neišla do BB s prejavom pred ľudí, pretože ona nenávidí tých partizánov, ktorí bojovali proti fašizmu!!!! Lenže na oko musela tam dať aspoň vence aby to nebolo také okaté" Preto podporuje Čurilovcov, ktorí mali za úlohu skutočných antifašistov pozatvárať!!!!


