Stanko 1 rada sa zas vyjadrím k Vám, pretože ste včera spochybnili môj názor, že to čo sa dnes deje v tejto krajine je obdobné ako v Čile v 1973 roku, keď nastúpil Pinochet. Takže 29.5.2021 pozval do miestnosti SIS Aláč, ktorý nastúpil po Pčolinskom, ktorý bol vtedy v base, predstaviteľov štátu ako Čaputovú, Mikulca, Hegera, Kollára ..... preto aby im prečítal správu, ktorú dostali od Inšpekčnej služby o tom, že vyšetrovatelia Naky falšujú výpovede svedkov, podplácajú vydierateľných predstaviteľov / Makoo, Slobodník, Imrece/, aby vypovedali podľa toho ako chcú vyšetrovatelia a nie pravdu. Keďže cieľ bol jasný, zničiť opozíciu, týmto nastal problém, a preto trebalo obviniť tých čo na to upozornili a zahľadiť stopy. Preto bol zrušený team Oblúk, preto sa začal hon na tých vyšetrovateľov /Santusová, Višváder/ a snaha aby sa to celé otočilo tak museli zmeniť taktiku. Treba zlikvidovať dôkazy, ktoré sú na SIS a pozatvárať tých čo to vyšetrovali.

