Používajú starú metódu z 90 rokov. Starí, sprostí a ľudia z dedín volia HZDS a mladí. vzdelaní a ľudia z miest volia SDKU. Teória pana Gobelsa, vymývanie mozgov. Lenže aj tí mladí, vzdelaní a z mesta, dnes majú počítače a internet a vidia čo sa deje. Neviem, či ich dnes dokážu až tak osprostiť!!!


