Demokratický, čo urobila s referendom, nezastala sa ťudí na ktorých si robil svoke ego Matovič, nikde na svete sa nechodilo každý týždeň na testovanie aby mohli ísť šudia do roboty alebo na cintorín!! Ešte klamala ľudí , že vakcína je sloboda, a prečo sa teraz neočkuje? Veď sa malo každých 9 mesiacov!!!!! Čo Covit už nie je? Je to mrcha, zatajila pred voľbami, že sa vykašľala na deti , ktoré boli prisúdené manželovi!!!

