Čítala som to v Hlavných správach , bolo to na Prešovskej univerzite, tak toto je vrchol najmä tá posledná veta, že prezencia sa bude kontrolovať. Na jednej strane aj dobre aspoň študenti uvidia a počujú na živo túto neschopnú bábku. Ale že s premierom???

