Poznám jednu, ktorá volila Kollára, lebo chcela nájomný byt, ďalšia ho volila kôli exekučnej amnestii, ďalšia preto, lebo keď má toľko detí a vie sa o nich postarať tak je šikovný a zabezpečí luxus aj ostatným ľuďom. Toto je tá skupina jeho voličov. A teraz sľubuje dostupné ceny na potraviny a kedy podporili Smer , keď asi 9 krát chceli otvoriť túto tému v parlamente? Zrazu si spomenuli čo ľudí trápi?

