Píše pravdu, ale to by ste si musel prečítať aj niečo o histórii, Česi sa tak strkajú Ukrajine do zadku ako za protektorátu Hitlerovi, pozrite si filmy z tých rokov ako nacistov vítali ľudia s kvetinami. Potom po vojne prezliekli kabáty a tvárili sa ako kritici nacizmu. A Ukrajinci a Litovci a Lotyši, to boli silné nacistické štáty, a sú do dnes. U nás nútia zrušiť ulicu po Tisovi a na Ukrajine je námestie Stepana Banderu, a sochy Šuchviča, ľudí, ktorí vyvraždili celé dedeiny s Poliakmi, židmi a le aj Ukrajincami, ktorí s nacistami nesúhlasili.


